2016. július 14., csütörtök

Bevezető/ Előszó

Sziasztok!
Nem is tudom milyen címet adjak ennek, hisz nem a történetet magát ismertetem most, és talán meglepő, hogy nem is írtam neki. Nem gondolom feltételnek azt hogy írni keljen egy fanfictionnek –  avagy könyvnek, bármilyen történetnek– prológust, viszont úgy gondoltam megnyitom a blogot, s ha Isten is úgy adja még ma kikerül az első rész. Nem tudom, milyen hosszúságú lesz, mert általában egy elképzelésem van hol hagyok abba a történet egy bizonyos részét, s talán nem tudom kibontani sok száz oldalasra a történetet, de nagyon remélem, hogy élvezetes lesz, minden tőlem telhetőt megteszek.
További szép estét Nektek! 
bocsánat, de imádom ezt a képet, és innen ismertem meg őket (klisé mi? :D )